800 mAh Li-Ion battery (3,04 Wh) for TMT250 (002R-00114)
Connector: A1201H-03-10BK0
Notes:
- All batteries carry a reduced 6 months warranty period.
| Technical characteristic | Value |
|---|---|
| Item ID | 100786 |
| Condition | New |
| Model | 002R-00114, 002R 00114, 703035HV-800mAh 3.8V /10BK0 / STK |
| Manufacturer | UAB Teltonika Telematics |
| Manufacturing country | Lithuania |
| Content | 1 piece |
| Weight | 10 g |
| Net weight | 10 g |
| Dimensions | 38×31×40mm |
| Customs tariff number | 85269120 |
UAB Teltonika Telematics
Mini Tracker Easy TMT250, battery (PPBA00003580)
800 mAh Li-Ion battery (3,04 Wh) for TMT250, Connector: A1201H-03-10BK0
Item number VAR-827000906
Manufacturer Product Number: 002R-00114, 002R 00114, 703035HV-800mAh 3.8V /10BK0 / STK
Taric/custom code: 85269120
Stock level: ${ $store.getters.currentItemVariation.stock.net }
Expected dispatch delay beyond available stock: 2 to 4 weeks
Product dispatched from Riedlingen, Germany
EUR 6.69
*
Content
1 piece
Log in and get better prices. Or contact us and request B2B status.
* Excl. VAT excl. Shipping
Customers frequently viewed
You may also like
New item
Alinx AXRF47 dev board & Kit based on AMD Zynq US+ RFSoC XCZU47DR
€14,135.82 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Alinx AXW47 dev board & Kit with AMD Zynq™ US+ RFSoC XCZU47DR
€13,810.00 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Alinx AXVU13P FPGA Dev Board & Kit with AMD Virtex US+ XCVU13P
€12,497.85 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
New item
New item
Queclink WR310FBR - Advanced 5G Industrial Cellular Router (Brazil only)
€0.00 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Queclink GV651CAU - LTE Cat 1 waterproof tracker supporting wide voltage and BLE
€0.00 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Alinx AXRF67 Dev Board & Kit with AMD Zynq US+ RFSoC XCZU67DR
€9,983.61 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Accessories
Item bundle
[Bundle] University faculty coverage with wireless access point
€141.08 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Item bundle
[Bundle] Reliable network connectivity in a limited 3D system space
€205.65 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Item bundle
[Bundle] Cellular router for shopping centre vehicle and people counter
€163.20 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
Item bundle
[Bundle] Professional tracking with iridium connected telematics solution
€218.85 *
* Excl. VAT
excl.
Shipping
